Top

Vyklízení pozůstalostí, bytů i sklepů

VYKLÍZENÍ BYTŮ, SKLEPŮ A DALŠÍCH NEMOVITOSTÍ

Přeneseme, zlikvidujeme, odstraníme…. prostě vyklidíme byt, dům či komerční nemovitost podle vašeho přání.

VYKLÍZENÍ VŠECH TYPŮ OBJEKTŮ

Byty, půdy, sklepy, sklady, provozovny, volná prostranství.

LIKVIDACE

Odvoz a likvidace odpadu, suti, likvidace nebezpečného odpadu.

Poslat poptávku

Pomocná ruka při vyklízení pozůstalostí v Brně

Nemovitost získanou dědictvím je třeba připravit pro další využívání. Je nutné ji vyklidit, vymalovat a nabídnout k prodeji nebo k pronájmu. Čím dříve se postaráte o vyklizení pozůstalosti, tím dříve může dům nebo byt zase sloužit ke svému účelu. Neváhejte se na nás obrátit, postaráme se o to!

Profesionální vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí je velmi náročné, a to především po citové stránce. Přicházíte do prostor, ke kterým máte osobní vazbu a prohlížíte si věci se kterými vás pojí vzpomínky. Přitom samozřejmě víte, že je třeba daný byt nebo dům vyklidit co nejdříve, aby mohl sloužit k pronájmu nebo prodeji. Někdy také plánujete nemovitost sami využívat, chcete se do ní přestěhovat nebo ji rekonstruovat. Kdybyste se do vyklízení pustili vlastními silami, přineslo by vám to jenom trápení. Na takovou práci je mnohem lepší pozvat specializovanou firmu, která se o vyklizení postará během jediného dne.

Jaké vyklízecí služby nabízíme?

  • vyklízení bytů a rodinných domů
  • vyklízení půdy a sklepních prostory
  • vyklízení garáže nebo zahradních domků
  • vyklízení pro nebytové a komerční prostory
  • vyklízení a stěhování trezorů

Kroky při vyklízení pozůstalostí

Jsme specialisté, profesionální firma, která se postará o vyklízení pozůstalostí v Brně i kompletní úklid v nemovitosti. Díky našim službám získáte rychle čisté prostory, které jsou připraveny na další využití. Stačí je jen nechat vymalovat. Vyklízení pozůstalostí probíhá po vzájemné domluvě, je možné část věcí vykoupit nebo předat k bazarovému prodeji. Ostatní věci se předávají k ekologické likvidaci. Při vyklízení sklepů a půd je možné dohodnout i jejich dezinfekci nebo deratizaci. Je běžnou praxí, že se majiteli předává nemovitost určená k dalšímu využití již na druhý den. Po dohodě už mohou být prostory dokonce vymalované.

STĚHUJTE SE 100% ZAJIŠTĚNÍM

Veškerý převážený a manipulovaný náklad je pojištěn u České pojišťovny a.s. do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí.

Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. Lze sjednat i pojistku přesně na míru Vaší potřebě, s vyšším krytím apod.

AKČNÍ NABÍDKA – S NÁMI UŠETŘÍTE

NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
při stěhování v Brně a do 30 km