Top

Ceník

Chcete znát, kolik vás stěhování bude stát? Nechte si u nás vytvořit nezávaznou nabídku. Vytvoříme vám přehlednou kalkulaci, kolik zaplatíte.

Výhody:

 • Předem víte, kolik zaplatíte – nezávazně a bezplatně vám připravíme cenovou nabídku
 • Cena se nemění – po návštěvě našeho specialisty vám poskytneme přesnou cenu, která je finální
 • Jsme flexibilní – přizpůsobíme se vám. Můžete jen odpoledne, o víkendech, svátcích? Přizpůsobíme se vám

K NEJNIŽŠÍM CENÁM V BRNĚ ZÍSKEJTE JEŠTĚ SLEVU

 • OBJEDNEJTE 10 PRACOVNÍCH DNŮ PŘEDEM A ZÍSKEJTE NAVÍC 10% SLEVU
 • PŘI STĚHOVÁNÍ V BRNĚ A V OKRUHU 30 KM NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
 • PŘI STĚHOVÁNÍ Z/DO VĚTŠÍCH VZDÁLENOSTÍ INDIVIDUÁLNÍ SLEVY

Ceník služeb

Každá zakázka je individální, pro nejlepší nabídku nás kontaktujte nebo zašlete poptávku.

Poslat poptávku

Proč využít profi stěhovací firmu?

Když se řekne stěhování, většině lidí se čelo orosí studeným potem. Stačí pouhá představa veškeré té práce, starostí a povinností a jednomu jde až hlava kolem. Plánujete stěhování a děsíte se vidiny, kolik času, peněz a úsilí vás to bude stát? Vůbec nemusí! Mrkněte na náš příznivý ceník stěhování pro Brno a okolí a přesvědčte se, že při stěhování můžete ušetřit čas i peníze!

Proč se namáhat?

Nezáleží na tom, jestli chcete přestěhovat rodinný domek, malý byteček nebo skromnou kancelář. Tak či onak si představte, kolik s tím bude práce. Všechny věci pečlivě zabalit, přestěhovat z místa na místo, poté vybalit a umístit tam, kam patří. Ufff…to nebude jen tak! A teď si ještě představte, že třeba budete nuceni stěhovat věci do patra, bez výtahu, tahat se s těžkými věcmi…
Proč se ale namáhat zbytečně, když vlastně vůbec nemusíte? Náš ceník stěhování vás přesvědčí o tom, že díky stěhovací firmě nemusíte hnout prstem.

Kolik vás to bude stát?

Zajímá vás, na kolik vás stěhování za pomoci stěhovací firmy vyjde? Určitě mnohem lépe, nežli kdybyste se rozhodli své věci stěhovat sami. Podívejte se na náš ceník.
Nutno dodat, že každý klient je individuální, proto se i cena za služby stěhovací liší. Cena se odvíjí nejen od množství stěhovaných předmětů, ale také od jejich rozměrů, váhy nebo místa, kam se dané věci stěhují.

Vyplatí se najmout si stěhovací firmu?

Rozhodně ano. Stěhování svépomocí vás bude stát spoustu času. Budete nuceni shánět potřebné vybavení nebo si třeba pronajímat stěhovací auto. Budete muset všechny věci balit, vynášet, umisťovat.
Když si najmete profíky, všechno necháte na nich. Stěhování je pro ně každodenní chlebem, proto vědí, jak si práci ulehčit, ale zároveň ji vždy odvést s maximální pečlivostí.

Jaká je cena stěhování za hodinu?

 • naše ceny za stěhování patří k nejvýhodnějším v Brně
 • cena stěhování je již od 150 Kč za hodinu
 • cena stěhování závisí na mnoha faktorech, jako jsou velikost a hmotnost nákladu, vzdálenost mezi místy stěhování, počet pracovníků a vozidel potřebných k přepravě věcí, případné demontáže a montáže nábytku nebo těžkých břemen
 • některé stěhovací firmy účtují za stěhování paušální cenu nebo cenu za kubický metr nákladního prostoru jiné účtují za hodinu práce jednoho pracovníka. Některé firmy si také účtují příplatky za poschodí, dovoz a odvoz krabic nebo obalení nábytku. Proto porovnání ceny za hodinu nemusí být přesné a doporučujeme nechat si u nás bezplatně nacenit celou zakázku
 • při výběru stěhovací firmy je dobré si porovnat nabídky různých firem a zjistit si jejich reference a recenze od předchozích zákazníků. Také je vhodné se domluvit na podrobnostech stěhování dopředu a podepsat smlouvu o provedení služby