Drobné stěhování

DROBNÉ STĚHOVÁNÍ

Potřebujete převést pouze pár kusů drobného nábytku nebo osobních věcí? Pak je tato služba právě pro Vás.

Kdy je vhodné využít drobné stěhování?

Když potřebujete např. odvést jednotlivé kusy zařízení jako je lednice, pračka, nebo nábytku je jako stůl, skříň, potřebujete odvést z obchodu zakoupený nábytek, apod.

Výhody

  • není nutné stěhování dopředu plánovat
  • služba je k dispozici okamžitě na zavolání
  • všechny vozy skříňové, celočalouněné a prachotěsné

Jak zjistit cenovou kalkulaci drobného stěhování

Nemusíte vyplňovat poptávkový formulář, stačí napsat požadavek do kontaktního formuláře, nebo zavolat na informační linku 604 889 899.

 

Kromě stěhování menších předmětů nabízíme také zajištění kompletního přestěhování bytů, těžkých břemen i klavírů.

Stěhujte se 100% zajištěním

Veškerý převážený a manipulovaný náklad je pojištěn u České pojišťovny a.s. do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí.
Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. Lze sjednat i pojistku přesně na míru Vaší potřebě, s vyšším krytím apod.

Akční nabídka – S námi ušetříte


NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
při stěhování v Brně a do 30 km


Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34