Top

Stěhování těžných břemen

STĚHOVÁNÍ BŘEMEN

Služba vhodná pro stěhování těžkých břemen od několika set kilogramu až po několik tun.

BŘEMENA DO 400 KG

Předměty do hmotnosti 400 Kg stěhujeme klasicky pomocí popruhů. Patří sem kupříkladu piána, trezory, kulečníky, automaty.

BŘEMENA 400 KG AŽ NĚKOLIK TUN

Pro tato břemena používáme Liaz s hydraulickou rukou nebo jeřáb V3S. Typicky se jedná o rozměrné a těžké stroje.

Poslat poptávku

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PRO RAUDO

Stroje, technika, vysokozdvižný vozík.

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PRO RAUDO

Stroje, technika, vysokozdvižný vozík.

STĚHOVÁNÍ CHLADÍCÍCH PULTŮ PRO SPAR

Stěhování chladících pultů pro maloobchodní řetězec SPAR.

STĚHOVÁNÍ CHLADÍCÍCH PULTŮ PRO MALOOBCHODNÍ ŘETĚZEC SPAR

Stěhování výřívky do prostoru za vilu, kam nebyl přístup. Použili jsme jeřáb, který výřivku umístil do vzdálenoti 50 metrů.

STĚHOVÁNÍ LISŮ NA VÝROBU LYŽÍ A SNOWBOARDŮ, HMOTNOST 4 – 8 TUN

Včetně výroby rampy, aby lis mohl být nastěhován nad uroveň silnice (do budovy zbývalo 7 schodů).

STĚHOVÁNÍ MOTORGENERÁTORU O HMOTNOSTI 5 TUN DO SKLEPÍCH PROSTOR

STĚHOVÁNÍ SOCH FRANTIŠKA XAVERA LEDERERA Z JIHOMORAVSKÉHO MUZEA VE ZNOJMĚ

Stěhování těžkých břemen – nedřete se zbytečně!

Stěhování samo o sobě není zrovna nejoblíbenější činnost. A co teprve stěhování těžkých břemen – například klimatizačních jednotek, klavírů nebo trezorů! To je teprve pořádná makačka. Proč se namáhat a riskovat, že se něco nepovede, když se můžete spolehnout na profesionály, pro které je stěhování těžkých břemen každodenním chlebem?

Nadměrná velikost ani hmotnost nejsou překážkou

Potřebujete přestěhovat něco opravdu velkého a těžkého? Rosí se vám čelo potem už při pouhé představě, že s tak objemným nákladem musíte hýbat z místa na místo? Děsíte se náročnosti práce a máte strach, že vám klavír, trezor nebo třeba pianino během stěhování spadne?

Nic z toho řešit nemusíte. Profesionální stěhování vás zbaví starostí a ušetří vám spoustu času a především práce. Nadměrná velikost ani hmotnost nejsou překážkou.

Proč oslovit firmu?

Uvažujete, jestli se vám stěhování těžkých břemen od profesionálů vyplatí? Rozhodně ano – a to hned z několika důvodů! Prvním z nich je skutečnost, že se o nic nemusíte starat. Pracovníci se postarají o převoz stěhovaných předmětů a jejich doručení na místo. Dalším důvodem je bezpečí převozu – odborníci přesně vědí, jak s předměty zacházet a disponují dokonalou znalostí postupů, díky které zaručí bezpečné doručení bez poškození. Přestěhovat dokážou i nadstandardně velké kusy zařízení.

Stěhování se vším všudy

Stěhování těžkých břemen za pomoci profesionální stěhovací firmy v sobě zahrnuje vše – prvotní prohlídku stěhovaného zboží, sestavení stěhovacího plánu, převoz předmětů z bodu A do bodu B a jejich pojištění během převozu. Na místě určení je samozřejmostí vyložení předmětu a jeho dopravení na konkrétní místo – včetně vynošení předmětů do patra a podobně.

Rozhodněte pro naši firmu, nechte veškerou práci na odbornících. Nemusíte nám pomáhat, ani kdybyste tak jednali v dobré vůli. Přesně víme, co dělat a jak postupovat. Užijte si pohodné a bezpečné přestěhování.

STĚHUJTE SE 100% ZAJIŠTĚNÍM

Veškerý převážený a manipulovaný náklad je pojištěn u České pojišťovny a.s. do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí.

Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. Lze sjednat i pojistku přesně na míru Vaší potřebě, s vyšším krytím apod.

AKČNÍ NABÍDKA – S NÁMI UŠETŘÍTE

NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
při stěhování v Brně a do 30 km