Doplňkové služby

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Poskytujeme plný servis, nemusíte se o nic starat a nechat všechny úkony související se stěhováním na nás.

Kromě Brna zajišťujeme

Balení

Pokud se Vám nechce s balením věcí zatěžovat nebo máte nábytek či jiné zařízení vyžadující speciální péči a ochranu a chcete mít stoprocentní jistotu, můžete to nechat na nás. K bezpečnému zabalení využíváme vlnité lepenky, bublinkové fólie, strečové fólie, ramínkové krabice na šaty, vše pečlivě zabalíme a ohleduplně přestěhujeme.

Montáž, demontáž nábytku

Bude nutné některý nábytek rozmontovat, protože se vcelku z objektu vystěhovat nedá a Vám se do rozmontování nechce? Budete chtít stěhovat kuchyňskou linku? Nebo se stěhujete do větší vzdálenosti a máte tolik nábytku, že by bylo nutné najmout více než jedno vozidlo, pokud by nábytek zůstal vcelku? Můžete se obrátit na nás, pošleme k vám technika/y, který se o vše postará.

Skladování

V případech, kdy potřebujete jakékoliv stěhované věci na čas odložit na bezpečné místo, máte tak možnost učinit u nás. Nabízíme bezpečně zajištěné skladovací prostory pro Vaše věci do doby, než si je budete moci vyzvednout.

Tip: využijte novou službu – skladovací kontejnery v Brně.

Malování

Rádi vám pokoj vymalujeme a připravíme k nastěhování. Nemusíte se tak o nic starat, s našimi výhodnými balíčky služeb nebudete o stěhování ani vědět. Cenu za malování stanovíme dohodou po prohlídce bytu.

Instalace a likvidace výstavcích expozic

Připravíme i demontujeme výstavní stánky

Likvidace nábytku

Co se starým nábytkem? Postaráme se o něj!

Odvoz suti

Rekonstruujete? Zařídíme vám stěhování, vyklízení i odvoz suti.

Stěhování trezorů

Máte trezor na zbraně, tajné materiály, rodinné poklady? Přestěhujeme vás, držíme maximální soukromý.

Stěhujte se 100% zajištěním

Veškerý převážený a manipulovaný náklad je pojištěn u České pojišťovny a.s. do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí.
Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. Lze sjednat i pojistku přesně na míru Vaší potřebě, s vyšším krytím apod.

Akční nabídka – S námi ušetříte


NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
při stěhování v Brně a do 30 km


Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34