Top

Nákladní taxi

Potřebujete expresně dopravit nový nábytek z obchodního domu, objemnější zásilku z firmy či cokoliv jiného? V tom případě se vám bude služba nákladního taxi pro Brno a okolí líbit!

PRO KOHO JE NÁKLADNÍ TAXI URČENÉ?

  • potřebujete přepravit nábytek z obchodního domu Ikea, Sconto, Asko atd k vám domů
  • nechcete čekat na jejich přepravní služby
  • potřebujete expresně převážet zboží ve firmě zákazníkům?

VÝHODY

  • RYCHLÉ STĚHOVÁNÍ ZA VÝHODNOU CENU
  • SLUŽBA JE K DISPOZICI OKAMŽITĚ NA ZAVOLÁNÍ
  • ŠIROKÝ VOZOVÝ PARK
  • MOŽNOST DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB – SMONTOVÁNÍ NÁBYTKU, DEMONTÁŽ ATD..
Poslat poptávku

Proč použít nákladní taxi v Brně?

Zavolat si taxi pro odvoz na letiště, domů z divokého večírku nebo odkudkoliv kamkoliv jinam už dneska není nic zvláštního. Ale aby si taxíka vzal váš nábytek nebo velké spotřebiče? A vlastně proč ne?

Nákladní taxi zatím v Česku není příliš rozšířenou a známou službou, ve větších městech, kterým Brno dozajista je, ji ale můžete směle využít. Oproti běžnému taxiku má nákladní taxi řadu výhod!

Jak funguje nákladní taxi

Možná se vám už někdy stalo, že jste si v obchodě vybrali zbrusu nový gauč, lednici nebo třeba houpací křeslo, a pak jste se na parkovišti marně snažili nově zakoupený předmět naložit do auta. Co v takové situaci dělat? Nákladní taxi pomůže. Zavoláte si ho úplně stejně jako běžného taxíka, po telefonu se domluvíte, jak velký náklad potřebujete odvézt, odkud a kam. V dohodnutý čas už u vás bude řidič s dodávkou odpovídající velikosti. Pomůže vám vše naložit, většinou u sebe mívá veškeré potřebné vybavení k pohodlnému stěhování, jako je rudlík nebo stěhovací popruhy. Náklad potom zaveze na vámi určenou adresu a tam ho zase vyloží. V rekordním čase.

Jaké má nákladní taxi výhody

Nákladní taxi se skvěle hodí pro zmíněné impulzivní nákupy, ale také v mnoha dalších situacích – pomůže vám například se stěhováním do nové domácnosti, s vyklízením kanceláří nebo skladovacích prostorů a většina firem nabízí rovněž odvoz vysloužilého nábytku a elektrospotřebičů k ekologické likvidaci. Odvoz nákladu nemusíte plánovat a objednávat několik dní předem, nákladní taxi přijede téměř ihned a neplýtvá vaším časem, což je jeho největší předností. K dispozici je vám zkušený řidič, takže se nemusíte bát, že někde odřete vypůjčenou dodávku. Navíc je taxi vybaveno vším potřebným ke stěhování. Nákladnímu taxi můžete důvěřovat, váš majetek se před přepravou nebude válet nikde na skladě, pojede rovnou na místo určení. Služba se vám vždy maximálně přizpůsobí a přepraví i velmi objemné a těžké náklady všeho druhu.