Stěhování bytů

STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ I OKOLÍ

Lidé mají stěhování často spojené s nepříjemnými starostmi, přitom to tak být nemusí. Zkušená stěhovací služba Vás přesídlí tak hladce a rychle, že není k žádnému stresu důvod.

O své věci se obávat nemusíte

 • naši lidé jsou profesionály s nadprůměrnou zkušeností
 • všechny vozy skříňové, celočalouněné a prachotěsné
 • stěhované věci jsou i s prostory pojištěny do 5 mil. Kč

Zdarma pro Vás

 • zdarma krabice k zapůjčení
 • zdarma krabice přivezeme v dostatečném předstihu
 • bezplatná prohlídka bytu naším technikem pro stanovení nezávazné cenové kalkulace

Věci budou přestěhovány, co s rozmístěním?

Služba a cena kromě všeho ostatního zahrnuje i rozmístění nábytku a věcí přesně dle Vašich požadavků.

Tip pro Vás

 • vytvořte si seznam stěhovaných věcí – získáte přesnější cenový odhad

  Kalkulace stěhování

  Vyplňte pouze políčka, která potřebujete. Kalkulaci získáte obratem.

  Znáte už termín?

  Odkud - Kam  Přiblížení zakázky
  Osobní údaje

  Poradna – užitečné rady

  Pokud se nestěhujete z podnájmu, kdy za Vás vše nebo téměř vše obvykle zařídí pronajímatel, nezapomeňte:

  • ukončit odběr elektřiny, plynu, zrušit nebo převést tel. linku, kabelovou televizi, odhlásit poplatky za televizi, rozhlas u České pošty, ukončit či změnit pojištění domácnosti
  • oznámit změnu adresy zaměstnavateli, zdravotní pojišťovně, bankám, stavební spořitelně, katastrálnímu úřadu, leasingové společnosti, mobilnímu operátorovi a dalším dle potřeby
  • můžete si za poplatek 100 Kč u české pošty zřídit přechodnou službu a po dobu jednoho měsíce nechat případnou korespondenci přišlou ještě na starou adresu přeposílat na novou
  • u bytů jde specificky o odhlášení společných služeb, teplo, vodné, stočné, úklid, popelnice, společnou anténu, náklady na výtah, elektřinu ve společných prostorách, odečty stavu měřidel
  • u domů jde specificky o ukončení odběru vody, pojištění nemovitosti, odvozu odpadu

  Stěhování bytů bez námahy a bez starostí

  Již brzy se to bude týkat i vás. Noví sousedé, nová ulice a nový začátek. Než přijde příjemná část zařizování bytu, čeká vás ta nepříjemná. A tou je stěhování. Opravdu to tak musí být? Znamená stěhování bytů spoustu starostí? Ne s profesionály na stěhování bytů pro Brno a okolí.

   

  Postaráme se o vaše pohodlí

  Jak si představujete ideální průběh stěhování? Určitě tak, že ráno vše nachystáte a večer už budete sledovat film v novém bytě na sedací soupravě. Přesně tak to může vypadat, když oslovíte naši firmu. Naši pracovníci vám pomohou nejen tím, že za vás zastanou veškerou fyzicky namáhavou práci, umí mnohem více.

  Mají bohaté zkušenosti, jsou vybaveni celou řadou užitečných pomůcek a přesně ví, jak si v citlivých situacích počínat. Umí opatrně demontovat nábytek a složí vám jej na nové adrese. Není pro nás problém přestěhovat ani velké spotřebiče a jsme zárukou, že se vám nic nepoškodí ani při manipulaci ani při převozu. Protože je na místě stěhovací vůz a několik pracovníků, nakládání je rychlé a stěhování je hotové za pár hodin. Tak nad čím ještě váháte?

   

  6 výhod stěhování s profesionály

  Ještě váháte proč volit profesionály? Věděli jste, že vám zapůjčíme krabice a obalový materiál nebo demontujeme nábytek a pečlivě zabalí citlivé elektrospotřebiče. Díky zkušenostem přesně víme, jak se zařizovacími předměty manipulovat a jak je zajistit při převozu. Poškození elektrospotřebičů může znamenat obrovskou škodu, u nás nikoliv, jelikož máme nadstandardní pojištění.

  Rádi se přizpůsobíme vašim časovým možnostem a stěhování naplánujeme ve dnech pracovního volna, tak abyste nic nezmeškali.

  Nechcete se o ni starat? Potom využijte službu stěhování na klíč. To znamená, že se o vše postaráme namísto vás a na vás je jen to sledování večerního programu na nové adrese. Rádi vám přestěhujeme i v Brně venkov či do Prahy.

   

  Proč přestěhovat byt s profesionály?

  • zapůjčení krabic a obalů,
  • demontáž nábytku,
  • pojištění pro případ škody,
  • služby ve dnech volna,
  • možnost objednat stěhování bytů na klíč,
  • dohodnutý časový harmonogram a cena prací.
  • máme vše potřebné pro bezpečné stěhování klavírů i trezorů

   

  Máte zájem o stěhování bytů v Brně?

  Poptejte nás ještě dnes >>

  Stěhujte se 100% zajištěním

  Veškerý převážený a manipulovaný náklad je pojištěn u České pojišťovny a.s. do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí.
  Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. Lze sjednat i pojistku přesně na míru Vaší potřebě, s vyšším krytím apod.

  Akční nabídka – S námi ušetříte


  NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
  při stěhování v Brně a do 30 km


  Zadejte hledané slovo


  Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

  Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34