Top

Stěhování klavírů a pian

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ, PIAN

Bezpečný, zajištěný a pojištěný způsob přesunu klavíru, piána, nebo jiného rozměrného hudebního nástroje v Brně i okolí.

Poslat poptávku

Nedřete se, když nemusíte! Stěhování klavíru přenechte profesionálům!

Stěhování piana není žádný oříšek. Takový klavír totiž rozhodně nepatří mezi „muší váhy“, ba naopak může vážit jako statný slon. Pouštět se do stěhování klavíru na vlastní triko není rozumné a to nejen z hlediska náročnosti, ale i z hlediska bezpečí. Proč se dřít, když vlastně vůbec nemusíte? Na stěhování klavíru v Brně si totiž můžete povolat profíky!

Proč nechat stěhování klavíru na odbornících?

Stejně jako na klavír dokáže zahrát jen ten, kdo má hudební sluch a cit pro umění, dokáže piano přestěhovat jen ten, kdo s tím má patřičné zkušenosti a především ví, jak správně na to. Nechte na klavír zahrát někoho, kdo nerozezná jedinou notu a nedopadne to dobře. Nechte piano stěhovat někým, kdo to v životě nedělal a dopadne to ještě hůře.

A to je důvod, proč byste měli nechat stěhování na odbornících, kteří vědí, co dělají a umí v tom chodit.

Stěhování piana – jde to jednoduše!

Stále váháte, zda nechat stěhování vašeho cenného nástroje na cizích lidech? V tom případě tady máte další důvody, proč je daleko lepší vsadit na profesionální stěhování, nežli se s tak drahým nástrojem plahočit na vlastní pěst.

  • je to bezstarostné – o nic se nestaráte
  • je to pohodlné – nemusíte hnout prstem
  • je to bezpečné – klavír je při stěhování pojištěn proti poškození
  • je to rychlé – žádné zbytečné zdržování

Jak stěhování probíhá v praxi?

Při stěhování tak drahého a těžkého předmětu je hodně důležitá již samotná příprava. Před stěhováním jsou pečlivě zajištěny choulostivé části klavíru. Poté se nástroj obalí ochranným povlakem a pevně převáže popruhy. Z klavíru se zpravidla odejmou všechny nohy a poté probíhá stěhování podle jasně stanového plánu, který je sestavený tak, aby vše proběhlo hladce a doslova jako po másle.

Jsme odborníci s mnohaletými zkušenostmi a přesně víme, jak s pianem správně nakládat a jak s ním zacházet v rukavičkách.

STĚHUJTE SE 100% ZAJIŠTĚNÍM

Veškerý převážený a manipulovaný náklad je pojištěn u České pojišťovny a.s. do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí.

Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. Lze sjednat i pojistku přesně na míru Vaší potřebě, s vyšším krytím apod.

AKČNÍ NABÍDKA – S NÁMI UŠETŘÍTE

NEÚČTUJEME KILOMETROVNÉ
při stěhování v Brně a do 30 km