Top

Vyklízení sklepů

Máte plný sklep nevyužitého harampádí a potřebujete jej vyklidit? Možná tento úkol již delší dobu odkládáte, protože se vám do něho ani trochu nechce. A není se čemu divit! Jen z pouhé představy plného sklepa a spousty práce se o vás pokouší mrákoty. Nikdo vám nemůže mít za zlé, že se vám do toho nechce.

A co kdybyste vyklízení přeplněného sklepa přenechali jiným? Ušetříte spoustu času i starostí, zatímco se za vás tohoto úkolu zhostí někdo jiný.

Poslat poptávku

Nevyklízejte sklep sami – nechte to na profíky!

Proč se namáhat, tahat s těžkými předměty, likvidovat nepotřebné krámy nebo řešit, kam se starým nábytkem, který už dávno nepoužíváte, když to za vás může udělat někdo jiný? Vyklízení sklepů profesionály s sebou přináší řadu výhod. Nejenže tak ušetříte spoustu času, který byste jinak byli nuceni věnovat uklízení sklepa, ale zároveň vám ubude starostí, kam s likvidovanými předměty nebo nábytkem, který už nechcete.

Jak to funguje v praxi?

Možná patříte k lidem, kteří s touto službou nemají zkušenost, ani se s ní nesetkali u svých přátel. Vyklízení sklepů je přitom velmi oblíbené, protože šetří práci, čas, starosti a ulevuje od dřiny, do které se nikomu nechce.

Jak vyklízení sklepů funguje v praxi? Prvním krokem je kontaktování naší společnosti, se kterou se domluvíte na první návštěvě. Váš sklep přijedeme obhlédnout , abychoim si udělal představu o jeho velikosti, množství věcí určených k likvidaci a na základě těchto informací sestavíme plán i rozpočet na míru.

Sklep bude vyklizený do posledního smítka

Vyklízení sklepů je komplexní služba od A do Z. Zajistíme likvidaci nepotřebných předmětů. V případě nepoužitého nábytku je samozřejmostí jeho demontáž a následné odvezení na patřičná místa. Bude-li potřeba, zajistíme přistavení kontejneru pro ještě snazší proces. V závěru celé akce je na místě sklep vymést a předat jej uklizený do posledního smítka.