Top

Uskladnění nábytku v Brně

Plánujete ve svém domě, bytě či kanceláři rekonstrukci a lámete si hlavu, kam uložit nábytek a všechny věci z rekonstruovaných místností? Řešením je služba uskladnění nábytku.

Služba uskladnění nábytku je vhodná pro všechny, kdo potřebují na kratší či delší dobu někam umístit objemné předměty ze své domácnosti či zaměstnání, např. při stěhování, malování stěn interiéru nebo zmiňované rekonstrukci. Firmy, které tuto službu nabízejí, vám ale zpravidla umožní uskladnit kromě nábytku a bílého zboží rovněž další, menší položky, jako jsou třeba kartotéky, knihy, hračky apod., a to i dlouhodobě.

Poslat poptávku

Jak probíhá uskladnění

Pokud poptáváte skladování nábytku v Brně, neváhejte se na nás obrátit. S našimi odborníky se domluvíte na požadované velikosti skladovací kóje či kontejneru a přibližné době, po jakou budete chtít službu využívat. Většina skladovacích firem je velmi flexibilní a dokáže zajistit uskladnění nábytku a dalších předmětů do několika málo dní. Svůj majetek můžete do skladu zavézt sami, nebo nabízíme rovněž odvoz a opětovné přivezení, určitě této možnosti využijte. Ušetříte si tím starosti i fyzickou námahu při stěhování.

Na co si dát pozor

Pokud potřebujete uskladnit větší množství objemného nábytku, doporučujeme provést demontáž. V rozloženém stavu zabere nábytek mnohem méně místa, a vy díky tomu výrazně ušetříte – čím menší kóje bude potřeba k uskladnění vašich věcí, tím bude služba levnější. Zároveň se ale nesnažte do kóje vecpat maximum věcí, mějte na paměti, že musí být možné mezi jednotlivými uskladněnými předměty pohodlně procházet. Tak budete vědět, že můžete odnést kus nábytku z opačného konce kóje, aniž byste přitom museli vyndat spoustu dalších věcí.

Jestliže službu skladování v Brně hledáte kvůli stěhování, ale ještě nemáte sjednanou stěhovací firmu, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme obě služby zároveň – ušetříte tedy vícenáklady za stěhování.