Stěhování trezoru

Přestěhujeme váš trezor v Brně i kdekoliv jinde po ČR. Máme potřebné vybavení, včetně vozidel, vyškolené pracovníky a pojištění až 5 000 000 Kč na přepravované zboží.

Nacenit stěhování zdarma
 

Více o stěhování trezoru

Každé stěhování je časově i fyzicky náročné. Obzvláště pak, pokud se jedná o těžký náklad, jako je trezor. Zákazník sám obvykle není schopný takto objemná, či těžká břemena převést, kam potřebuje.

Proč zvolit přepravu firmou

Naše společnost se zaměřuje na přepravu trezorů, sejfů a trezorových skříní. Výhoda při převozu pomocí firmy spočívá zejména v tom, že máme profesionální vybavení a vhodná vozidla, pomocí kterých takový náklad uvezou a přemístí. Navíc jsme pojištěné pro případ, že by se během přepravy poškodil cizí majetek, nebo trezor samotný, na což člověk obvykle připravený není, když svůj majetek stěhuje sám. Vzhledem k váze a velikosti to většinou ani není možné. Není výjimkou, že převážíme trezory o hmotnosti 1500 kilogramů, ale i těžší.

Jako specialisté navíc disponujeme veškerým potřebným vybavením od těžkotonážních manipulačních vozíků a jeřábů, přes hevery až po podvozky na kolečkách. Zkušený stěhovací tým si je navíc schopný poradit s jakoukoli nečekanou překážkou.

Po celkovém zvážení jistě převáží možnost využití specializovaného přepravce a to z mnoha rozumných důvodů. Trezor bude na svém místě včas a naprosto bezpečnou cestou.

 

Cena přepravy

Ceny za přepravu se různí, převážně ale závisí na hmotnosti břemene, náročnosti břemene a případných doplňkových službách, jako je například ukotvení. Plus je také potřeba počítat s poplatkem za výnos do patra – tedy čím vyšší patro, tím větší částka. Celý proces probíhá tak, že zákazník zadá poptávku, kde nám sdělí všechny potřebné informace. Následně nezávažně pošleme kalkulaci ceny, takže zákazník dopředu ví, s čím počítat.

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34