Top

Stěhování strojů

Potřebujete přestěhovat velké výrobní linky do nové provozovny, nebo si prostě jen nevíte rady se správným a šetrným stěhováním těžkého drobného stroje? Obraťte se na nás!

Poslat poptávku

Proč profesionálové zachrání vaše stěhování?

V případě menších strojů mnozí zákazníci odolávají pokušení přestěhovat si věci sami. Nejen, že to není zrovna příjemná činnost, ale bez profesionálního ošetření byste své stroje mohli nepěkně poškodit. Chybu neuděláte, když se svěříte se svým stěhovacím problémem odborníkům, kteří vám stroje zabezpečí. Jak? Počítejte nejen se speciálními obaly, ale i šetrným zacházením. Strachu, že by stroj upadl, se můžete ihned zbavit.

Stroje na cestě!

Jak bude takové stěhování několikatunového choulostivého stroje probíhat v praxi? Nejprve se za vámi stavíme, abychom provedli prvotní prohlídku stěhovaných strojů a na základě toho mohli navrhnout plán pro samotné stěhování. Dle váhy a výšky strojů určíme způsob, jak je bezpečně přestěhovat a jakou speciální techniku (vysokozdvižný vozík, jeřáb, hydraulická ruka) k tomu využít. S námi si jednoduše i to nejobtížnější stěhování užijete!

Stroje a my!

Od roku 1998 jsme se stěhováním pomohli již stovkám firem i jedincům. Stroje jsme přestěhovali i takovým gigantům jako SPAR, IKEA nebo DHL.

5 důvodů, proč vám přestěhujeme stroje rychle, kvalitně a bezpečně!

  • Máme zkušenosti a také techniku pro stěhování velkých strojů, které přesahují stotunovou váhu.
  • S námi dostanete kompletní služby – stroj vyzvedneme, bezpečně převezeme a ukotvíme na určeném místě.
  • Potřebujete přestěhovat několikatunového obra či pár desítek metrů vysoké zařízení? U nás nadměrné rozměry nejsou problémem, ale radostí!
  • Stroje budou pojištěny až do hodnoty 5 000 000 Kč.
  • Stovky spokojených klientů vám naši profesionalitu a důvěryhodnost mohou potvrdit.

Čekáme na vaši poptávku na tel. 605 899 899 nebo v kontaktním formuláři! Ukažte nám vaše stroje!