Stěhování Brno Praha

Nastal čas opustit rodnou hroudu, nechat krásné Brno za sebou a okusit Prahu. Nacházíte se i vy v této situaci? Stěhování do hlavního města s sebou přináší řadu obtíží. A to i v případě, že nebudeme počítat vyšší náklady na bydlení. Prvotní krok však představuje stěhování. Nezáleží na tom, zda si s sebou do Prahy povezete jen to nejnutnější, stěhujete se i s širokou rodinou, či měníte sídlo své firmy. Naše vozy a zkušení stěhováci se poperou s nástrahami D1 s jakýmkoliv objemem nákladu.

 

5 důvodů, proč právě my?

  • Jsme jednička v oboru na stěhování po D1 do Prahy s více než dvacetiletou tradicí na trhu.
  • Stojí za námi více než 6 000 spokojených klientů.
  • V našem týmu najdete jen proškolené a zkušené profesionály.
  • Navrhneme vám individuální nabídku na míru – vykouzlíme slevy, na kterých ušetříte.
  • Na veškerý stěhovaný majetek automaticky zřizujeme pojištění.

 

Co vám pomůžeme přestěhovat?

Byty a rodinné domy

Nejoblíbenější službu představuje stěhování ze starého do nového pražského domova. Zajdeme k vám na návštěvu, abychom stanovili přesnou cenovou nabídku, a pak se během několika málo dní ocitnete v Praze i se všemi svými věcmi, ani nevíte jak.

 

Kanceláře a provozovny

Kromě stěhování rodin se zaměřujeme i na stěhování celých firem. Je jedno, zda mění působiště vaše menší kancelář, nebo velká výrobní hala.

 

Půdy a sklepy

Potřebujete nadobro vyklidit zanesenou půdu či sklep? Na novou adresu vám převezeme jen to nejnutnější, pro ostatní věci zajistíme ekologickou likvidaci.

 

Drobný nábytek

Pokud si budete byt zařizovat celý znovu, zajistíme vám bezpečnou přepravu osobních předmětů a cenností. Sbírky, knihy, ale i lednice u nás najdou své místo v dodávce!

 

Stroje a jiná těžká břemena

Kromě velkých firemních strojů (prodejní pulty, výrobní linky) vám do Prahy převezeme i těžké předměty z vašeho bytu. Pianino, kulečník, nebo trezor.

Pokud vás Praha naopak omrzela a těšíte se do Brna, samozřejmě stěhování zvládneme i v opačném směru.

 

Kde nás hledat

Stěhování Staněk najdete v brněnské části Medlánky. Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel.  604 889 899 a začněte balit!

 

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34