Top

Odvoz suti a odpadu

Trápí vás otázka, co si počít se sutí ze stavby, či s odpadem z právě vyklizeného domu? Nechte to na nás!

Poslat poptávku

Kdo jsme?

Stěhování Staněk, odborná firma s více než 20 letou historií na trhu. Zabýváme se stěhováním, skladováním a veškerými pomocnými pracemi, aby naši klienti měli co nejméně starostí.

3 základní důvody, proč využít služeb Stěhování Staněk

  • Naši zaměstnanci jsou zkušení a školení odborníci.
  • Obsloužili jsme více než 6 000 klientů, kteří nás chválí a rádi se k nám vracejí.
  • Nabídky na míru jsou samozřejmostí. Naším zákazníkům se snažíme vyplnit všechna přání.

Odvoz suti a odpadu krok po kroku

Od přebytečné suti vám pomůžeme přistavením odpadového kontejneru o velikosti až 16 m3. Jedná se o speciální kontejner s vysokou nosností. Zanecháme vám ho minimálně na 3 dny, avšak samozřejmě jde domluvit delší doba, jak dlouho budete potřebovat. Následně se postaráme, aby byl veškerý odpad i suť zcela ekologicky zlikvidován.

Nadstavbové služby jsou u nás běžné!

Nechcete se se sutí tahat, raději byste větší komfort? Bez problémů! V případě zájmu se postaráme nejen o odvoz, ale i o naložení veškeré suti a odpadu.

Mezi naše speciality se řadí i vyklízecí práce. Nevíte, co se starým domem plným haraburdí, nebo vás souží pozemek za dlouhá léta zaneseným odpadem? Můžeme nastoupit ještě dříve přímo na vyklizení. Byty, domy, půdy, sklepy, širá prostranství i firemní provozovny, nic co bychom nezvládli.

Nebezpečný odpad

Pomůžeme vám i v případě, když máte specifický problém s odstraněním nebezpečného odpadu. V takovém případě spolu vše zkonzultujeme, abyste byli seznámeni s průběhem odvozu s ohledem na bezpečnostní postupy, dle kterých se řídíme. Na světě neexistuje odpad, s kterým bychom si neporadili!