Top

Montáž nábytku

Jsme specialisté na montáže. Váš nábytek bezpečně demontujeme, zabalíme, převezeme a zase složíme. Poradíme si s obývací stěnou i kuchyňskou linku.Rádi vám také složíme nový nábytek.

Co tato služba obnáší ?

Uděláme za vás všechnu práci. Naši pracovníci přijedou, případně vám vynesou nábytek tam, kam bude třeba. Vše sestaví, a nakonec zkontrolují. Samozřejmě si po sobě také uklidí a zlikvidují obalové materiály. Cena se počítá většinou dle velikosti a typu nábytku.

Poslat poptávku

Jaké jsou výhody montáže nábytku u nás?

Potřebujete si do svého domova pořídit nový nábytek? Můžete si ho objednat a sami smontovat. Jenže ne s každým kusem nábytku to jde tak lehce, navíc nemusíte patřit zrovna k nejzručnějším. Nebude nakonec opravdu jednodušší si službu, která vše udělá za vás, objednat?

Ušetříte čas (i peníze)

Objednávkou montáže ušetříte plno času i nervů. Jsme školení odborníci, kteří jsou připraveni a přesně ví, jak vám vaše zboží sestavit. Nemusíte proto několik hodin trávit nad šroubky, místo toho se můžete věnovat něčemu užitečnějšímu. Při objednání navíc ušetříte více, než když nešikovnou manipulací zboží zničíte a budete muset kupovat nové.

Nepoškodíte nábytek

Naši zaměstnanci provádí práci poctivě a velmi opatrně. Pokud přesně nevíte, s jakým kusem jak zacházet, stačí jeden špatný pohyb a nábytek poškrábete. Nebo naopak poškodíte zdi a další věci vašeho pokoje. V některých případech byste mohli být nebezpeční svému okolí.

Jsou plně vybavení

Objednat službu montáže nábytku se vyplatí i tehdy, pokud sami moc nářadí nemáte. Naši pracovník mají všechny potřebné profesionální pomůcky pro správné smontování. Vy tak nemusíte přemýšlet nad tím, jak si jinak poradit. Při špatném používání nářadí můžete ublížit sami sobě.

Vyberte si den

Můžete dokonce sami určit čas, kdy přijedeme. Pokud máte práci nebo potřebujete něco vyřídit, rádi se vám přizpůsobíme, abyste se nemuseli zbytečně stresovat.

Poslat poptávku

Montáží to nekončí! Jsme specialisté na vynesení nábytku pro Brno i okolí

Vynesení nábytku není jen tak. Vyžaduje zkušenosti, trpělivost a především přesnost. U nás najdete tým odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti s přemisťováním nábytku a jsou připraveni vám pomoci se stěhováním. S námi můžete mít jistotu, že váš nábytek bude přemístěn bezpečně a rychle, a to bez jakéhokoli poškození.

Ocenění našich služeb

Naše služba vynesení nábytku se pohybuje již od 150 Kč za hodinu. Cena také závisí na spoustě různých faktorech. Může se jednat o velikost a hmotnost vašeho nákladu, anebo o vzdálenost mezi místy stěhování. Je rovněž dobré znát počet pracovníků a vozidel, kteří se stěhování zúčastní. Dalším faktorem může být případná montáž a demontáž nábytku či těžkých břemen.

Naše ceny jsou však transparentní a přehledné, takže od nás nečekejte žádné skryté poplatky. A pokud byste jen přece chtěli vědět, kolik bude celkově stát vaše stěhování, tak se na nás neváhejte obrátit a my pro vás vymyslíme tu nejlepší nabídku. A samozřejmě bezplatně!

Komplexní služby našich pracovníků

Využitím našich služeb ušetříte nejen čas, ale také energii. A hlavně peníze, které byste museli vynaložit na nákup nového nábytku, pokud by došlo k jeho poškození. Naše pracovníky můžete využít nejen při stěhování, ale také při renovaci nebo při přesunu nábytku z jednoho pokoje do druhého a mnoho dalších služeb.

Moderní výbava a technika

Kromě toho jsou naši pracovníci vybaveni nejmodernějším vybavením, včetně vhodných vozidel a technického zařízení pro bezpečné vynesení nábytku a manipulaci s jinými břemeny. Navíc, pokud potřebujete, můžeme také demontovat a sestavit vaše kusy nábytku, takže se nemusíte obávat náročné práce.

S námi je vynesení i stěhování úplná hračka!

Věříme, že náš tým odborníků bude pro vás tou nejlepší volbou při stěhování. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli poskytnout naše profesionální služby!

Poslat poptávku