Montáž nábytku

Jsme specialisté na montáže. Váš nábytek bezpečně demontujeme, zabalíme, převezeme a zase složíme. Poradíme si s obývací stěnou i kuchyňskou linku.Rádi vám také složíme nový nábytek.

 

Co tato služba obnáší ?

Uděláme za vás všechnu práci. Naši pracovníci přijedou, případně vám vynesou nábytek tam, kam bude třeba. Vše sestaví, a nakonec zkontrolují. Samozřejmě si po sobě také uklidí a zlikvidují obalové materiály. Cena se počítá většinou dle velikosti a typu nábytku.

 

Jaké jsou výhody montáže nábytku u nás?

Potřebujete si do svého domova pořídit nový nábytek? Můžete si ho objednat a sami smontovat. Jenže ne s každým kusem nábytku to jde tak lehce, navíc nemusíte patřit zrovna k nejzručnějším. Nebude nakonec opravdu jednodušší si službu, která vše udělá za vás, objednat?

 

Ušetříte čas (i peníze)

Objednávkou montáže ušetříte plno času i nervů. Jsme školení odborníci, kteří jsou připraveni a přesně ví, jak vám vaše zboží sestavit. Nemusíte proto několik hodin trávit nad šroubky, místo toho se můžete věnovat něčemu užitečnějšímu. Při objednání navíc ušetříte více, než když nešikovnou manipulací zboží zničíte a budete muset kupovat nové.

Nepoškodíte nábytek

Naši zaměstnanci provádí práci poctivě a velmi opatrně. Pokud přesně nevíte, s jakým kusem jak zacházet, stačí jeden špatný pohyb a nábytek poškrábete. Nebo naopak poškodíte zdi a další věci vašeho pokoje. V některých případech byste mohli být nebezpeční svému okolí.

Jsou plně vybavení

Objednat službu montáže nábytku se vyplatí i tehdy, pokud sami moc nářadí nemáte. Naši pracovník mají všechny potřebné profesionální pomůcky pro správné smontování. Vy tak nemusíte přemýšlet nad tím, jak si jinak poradit. Při špatném používání nářadí můžete ublížit sami sobě.

Vyberte si den

Můžete dokonce sami určit čas, kdy přijedeme. Pokud máte práci nebo potřebujete něco vyřídit, rádi se vám přizpůsobíme, abyste se nemuseli zbytečně stresovat.

Zadejte hledané slovo