Top

Likvidace nábytku

Doprovodná služba, kterou podtrháváme svou profesionalitu. Při stěhování často nastává otázka, co si počít s nábytkem, pro který další využití již nenacházíte. Co s tím? Poradíme vám!

Poslat poptávku

Ekologická likvidace – to nejlepší, co pro svůj nábytek můžete udělat

V rámci naší služby likvidace nábytku přebereme veškerou odpovědnost za vás! Nemusíte se o nic starat, jen přesně ukázat na odepsané kusy. My zajistíme odvoz i skládku. Navíc vám garantujeme stoprocentní ekologičnost – tedy nulovou zátěž, kterou bude mít likvidace na životní prostředí.

Druhý život vašeho nábytku

Chcete-li svůj nábytek ještě zpeněžit a zároveň mu vdechnout druhý život? Nabízíme vám dvě možnosti, jak toho dosáhnout.

Výkup

Po domluvě existuje možnost částečného výkupu nábytku či starožitností. V takovém případě nábytek odvezeme a výkupní částku vám okamžitě předáme.

Bazar

Nábytek jsme schopni i předat k dalšímu bazarovému prodeji. Prodej můžeme plně zprostředkovat, avšak samozřejmě si můžete veškeré podmínky dojednat i samostatně.

Doplňkové služby

Zbavujete-li se nábytku, často vyklízíte svou půdu, sklep či rovnou celý byt nebo dům. Proto vám nabízíme i komplexní služby, které vám nelehkou práci ulehčí. Přijedeme s velkoobjemovým vozem, nemovitost prohlédneme, vyklidíme a společně se domluvíme na dalším osudu vyklizených předmětů. Při kompletním vyklízení sklepů a půd poskytujeme i celkovou dezinfekci, či dokonce deratizaci. Nemovitost vám v případě zájmu s radostí i vymalujeme. K dalším problémům, se kterými se naši zákazníci často setkávají, patří likvidace nebezpečného odpadu či suti. I to pro vás rádi profesionálně zařídíme.

Rychlost? Blesková!

Během vyklízení pracujeme na sto procent, často vyklízíme nemovitost tak, abychom ji klientům mohli předat již druhý den v obnoveném stavu určenou k dalšímu využití.