Top

Instalace a likvidace výstavních expozic

Pokud se se svou firmou hodláte zúčastnit akce či veletrhu, který je zaměřen na výstavy exponátů, bezpochyby by vám mohla přijít vhod bezproblémová instalace a následná likvidace výstavních expozic.

Poslat poptávku

Proč zvolit instalaci a likvidaci expozic od nás?

  • máme zkušený tým zaměstnanců
  • jsme flexibilní
  • jsme levní
  • máme potřebné vybavení
  • máme rozsáhlý automobilový park
  • máme potřebné zkušenosti
  • jsme pojištění

Nabízíme víc, než instalaci

Uspokojíme všechny vaše potřeby, dokážeme bezpečně a rychle nainstalovat výstavní expozice jak v České republice, tak i v zahraničí. Náš konzultant vám rád doporučí veletrh dle odvětví, ve kterém se pohybujete. A nejen to. Samozřejmostí je i vyřízení veškerých formalit s pořadateli veletrhu. V případě, že si potrpíte na vyhraněný architektonický vkus, můžete se s námi domluvit na vytvoření návrhu expozic zcela dle vašich představ i vkusu.

Pomáháme a radíme

V dnešní době se v podstatě nic neobejde bez reklamy, která si svou originalitou získá pozornost u široké veřejnosti. Výjimkou nejsou ani výstavní expozice. I ty potřebují vhodnou a graficky neotřelou reklamu, kterou vám včetně tisku veškerého propagačního materiálu může opětovně zajistit některá ze společností. Reklamou si zajistíte nejen pozornost kolemjdoucích, ale máte také větší šanci, že si vás všimnou pořadatelé uznávaných veletrhů, a projeví tak zájem o prezentaci vašich exponátů. Rádi vám doporučíme vhodné partnery, kteří se postarají o přivedení návštěvníků na váš stánek v rámci veletrhu.

Pomůžeme s náborem hostesek

Pokud se skutečně budete účastnit větší akce, jistě vám přijde vhod i zajištění hostesek, které návštěvníkům veletrhu doporučí nejen vhodné ubytování, ale také je seznámí se zajímavými informacemi o vašich exponátech. Rádi vás propojíme s partnery, co zajistí výběr vhodných kandidátů.