Top

Autodoprava Brno

Flexibilní a rychlá autodoprava je i v Brně! Pomůže vám převézt těžké a objemné předměty, nábytek a elektrospotřebiče na jakékoliv místo v Brně – kdykoliv potřebujete.

Zatímco běžné služby převážejí osoby a příruční zavazadla, když si zavoláte naši autodopravu, přijede k vám dodávka nebo menší náklaďák a odveze na místo určení v podstatě cokoliv.

Poslat poptávku

Vždy něco na víc

Ptáte se, jestli je naše autodoprava jen další běžnou stěhovací službou? Není tomu tak. Stěhovací firmu si musíte zarezervovat dlouho dopředu, avšak stěhovací autodoprava přijede do pár desítek minut od zavolání. To se hodí třeba tehdy, když kupujete nový objemný spotřebič nebo kus nábytku do domácnosti a nevejde se vám do auta či jednoduše auto nevlastníte. Při telefonátu našim zaměstnancům sdělíte, co přesně potřebujete odvézt, a oni podle toho vyberou vhodný vůz – nemusíte se tedy bát, že byste kvůli jedné ledničce platili celý náklaďák. A ještě jeden bonus – většina nákladních taxislužeb nabízí rovněž odvoz vysloužilých elektrospotřebičů k jejich ekologické likvidaci. S tím se u obyčejných stěhovacích firem nesetkáte!

Svěřte se do rukou profesionálů

I když se domníváte, že byste zvládli převézt nábytek a spotřebiče z obchodu domů nebo se i úplně přestěhovat svépomocí, stojí za to zvážit možnost využití naši autodopravu. Pracují v nich profesionálové, kteří vědí o stěhování všechno a mají profesionální vybavení, jako jsou rudlíky, stěhovací popruhy apod. Rovněž mají bohaté zkušenosti s řízením dodávek a nákladních aut. Díky tomu se nemusíte strachovat, zda všechno v pořádku dovezete, jestli se při transportu nepoškrábe nábytek nebo nepromáčkne lednice. U naší autodopravy je váš majetek v bezpečí . A v neposlední řadě neriskujete, že si během stěhování přivodíte nějaký úraz, nakládání a vykládání zajistíme.

Poradíme i se stěhováním těžkých břemen.