Skladování v Brně

Kde skladovat v Brně? Máme pro vás novou službu – skladovací kontejnery.

Ať už máte firmu a potřebujete obrovský sklad na materiál, nebo se vám domácnost přeplnila věcmi, které nepotřebujete tak často, ale nemůžete je vyhodit, nájemní skladovací prostory se vám můžou opravdu hodit. Kde je ale najít? Po celém Brně je jich spousta, jen je potřeba trochu hledat. Ale nebojte se, pomůžeme vám. Vybrali jsme některé možnosti skladování osobních věcí, abychom vám usnadnili hledání.

Pronájem celého skladu

Vždy si můžete pronajmout sklad jako takový, ať už velký či malý. Většinou se cena počítá na metr čtvereční, takže se vám vyplatí i malý sklad. Dále se cena odvíjí od mnoha faktorů jako je délka nájemní smlouvy či přístup ke skladu (přímý vjezd, rampa…). Snáze se hledají větší sklady a cena za m2 se pohybuje cca od 70 do 150 Kč měsíčně.

Malé sklady

Nabízí se i možnost úplně malých skladů (20–30 m2), která se velmi hodí, pokud jste soukromník a potřebujete jen uskladnit věci, které se vám již nevejdou do bytu. Tuto službu nabízí například společnost Malé sklady Brno.

Trochu jiné skladování

Způsobů skladování je na výběr spousta. Jednou z nich je skladovací kontejner. Kontejnery jsou menší než sklady, ideální pro firmy i občany. V Brně skladovací kontejnery nabízí společnost Sklady Staněk případně Diskont Depot.

Jako další stojí za zmínku využití skladu, kam můžete uložit své věci, aniž byste ho pronajímali. Vaše věci vám uloží a ohlídají například ve společnosti ECL (East Cargo Logistics).

Vyhledávače skladů

Dalším místem, kde sklady hledat, jsou vyhledávače. Z nich vám můžeme doporučit například skladuj.cz, který nabízí sklady od nejmenších až po obří a umožňuje filtrování nabídek podle velikosti i dalších preferencí.

Ani jedna z těchto možností vám nevyhovuje? Zadejte si do vyhledávače „skladovací prostory Brno“ a určitě po chvilce či dvou najdete to, co jste chtěli. Přejeme hodně štěstí s hledáním!

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34