Pytle na stěhování – jaké jsou vhodné?

Pytle na stěhování – jaké jsou vhodné?

Pytle na stěhování – jaké jsou vhodné?

I když se to může zdát jako paradox, nejvíc používané jsou igelitové pytle. Mnoho lidí, kteří igelit jako takový odsuzují, budou jako jinou variantu používat například různé vaky nebo papírové pytle (tašky). Z hlediska uskladnění patří ale igelitové pytle mezi to nej. 

Pytle nejen na odpad

Igelitové pytle patří mezi špičku ve stěhování. Velkou výhodou je například to, že chrání uskladněný materiál před prachem, vlhkostí a moly. Prach je při stěhování všude, věci jsou ale díky igelitu chráněny. 

Menší nevýhodu můžeme vidět v jejich struktuře. Většina z nich jsou velmi tenké a nějaké ostré předměty je mohou snadno poničit. 

Mezi další výhodu můžeme zařadit jejich snadnou koupi. Jsou levné a snadno dostupné. Najdeme je v každém supermaketu. 

Igelitové pytle můžete stejně jako na oblečení využít i na úschovu hraček pro vaše děti. Hračky budou v suchu a budete mít jistotu, že se dítěti vrátí v takovém stavu, v jakém je vám je buď dobrovolně nebo nedobrovolně dalo. 

Vakuové pytle na oblečení

Vakuové pytle se nejčastěji využívají na oblečení. Jsou velmi oblíbené nejen při stěhování, ale i v každodenním životě. Pokud máte místo pod posteli, můžete do vakuových pytlů uložit v létě zimní oblečení a naopak. I tyto pytle chrání oblečení před prachem, vlhkostí a moly a stačí je pouze vysavačem ,,nafouknout“. 

Na co si dát pozor?

  • ostré předměty
  • důležité je také pytle pořádně zabalit, aby se vzduch do nich dostal jen v malém množství
  • uskladnění na suchém a čistém místě

Pytle jsou dostupné v mnoha velikostech. Od těch, které běžně používáme do koše, až po ty, do kterých se hromadí třeba to staré oblečení, které putuje do jiných domácností. Ty větší pytle jsou o mnoho pevnější, a tak se na stěhování hodí asi nejvíce. I jejich velikost je dostatečná. Vejde se tam plno věcí, které by jinak musely ležet v prachu a vlhku. 

Related Posts

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34