Převoz nábytku z obchodů – jak na to bez obav a námahy?

Převoz nábytku z obchodů – jak na to bez obav a námahy?

Při vybírání nového kousku nábytku řešíme materiál, barvu, styl, zkrátka aby se nám líbil a hodil se do interiéru. Po učinění kýženého rozhodnutí však následuje ona obligátní otázka. Nikoliv „Kam s ním?“, ale JAK?

Vy koupíte, my odvezeme

Dokonalou odpovědí na výše zmíněnou otázku je odvoz zakoupeného zboží prodejcem. Nejlépe zdarma.

Podívejme se však na časté nevýhody této možnosti:

  • omezený rádius dopravy
  • delší čekací doba (zvláště v případě dopravy zdarma)
  • dodání za první uzamykatelné dveře

Pokud vámi vybraný obchod nabízí odvoz kamkoliv, zdarma, ihned a až do místnosti, jste vítěz. Pokud ne, existují i jiné eventuality.

Využijte stěhovací firmy

Kvalitní stěhovací firma nabízí kompletní servis – nábytek naloží, zajistí proti poničení a dodají až do místnosti. Jako bonus čekejte likvidaci obalových materiálů a ti nejlepší z nejlepších vás ještě k tomu zbaví nepotřebného zařízení domácnosti. Vaše srdce teď určitě zaplesalo nad bezpracným řešením, nemusíte však smutnit ani nad výslednou cenou. Rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku, sami uvidíte, jak výhodné ceny nabízíme.

Sám sobě manažerem

Jak už určitě tušíte, nejlevnějším východiskem je celý proces zrealizovat svépomocí. Nejdříve ze všeho musíte sehnat dopravní prostředek.

Táhnout?

Vyhráno má ten, jehož osobní vůz disponuje tažným zařízením. Pak už jen stačí zapůjčit si přívěsný vozík. Ideálně od známého, kterému za to „dáte na pivo“, v horším (rozumějte dražším) případě v půjčovně. ALE ne každý náklad lze na vozíku bezpečně přepravit a ne každý řidič zvládne jízdu s tažným zařízením, proto tuto možnost důkladně zvažte.

Skříně do skříně

Perfektním řešením je skříňová dodávka. Určitě máte v okruhu kamarádů nebo příbuzných někoho z autodopravy. Většinou nebývá problém jízda mimo pracovní dobu za úhradu spotřebované nafty. Dodávku si samozřejmě můžete pronajmout v autopůjčovně, ale to jsme zpátky u finanční stránky.

Jako v bavlnce

Ať už zvolíte variantu vozík nebo dodávka, nezapomeňte na správné zajištění, aby náklad dorazil v neporušeném stavu.

Potřebovat budete:

  • fixační a bublinkovou fólii
  • kartonové rohy
  • deky
  • upínací pásy, popř. kotevní řetězy

Related Posts

Zadejte hledané slovo