Jak na zapůjčení dodávky na stěhování

Jak na zapůjčení dodávky na stěhování

Jak na zapůjčení dodávky na stěhování

Čeká vás stěhování zjistili jste, že máte doma či v kanceláři více věcí, než jste schopni odstěhovat svépomocí? Zarezervujte si stěhovací dodávku. Možná budete překvapeni, kolik se toho do ní vejde.

Dodávka bez řidiče nebo dodávka s řidičem?

Jako stěhovací firma nabízíme komplet stěhovací služby, tedy naložení věcí, jejich odvoz i vykládku. Pokud si na to ale troufáte, můžete si klidně půjčit jen dodávku a své věci s pár kamarády přestěhovat sami. K řízení dodávky totiž stačí řidičské oprávnění skupiny B. Pokud ale nepatříte mezi zkušené řidiče, půjčení dodávky zvažte. Není žádná ostuda vypůjčit si kromě dodávky i řidiče.

Na co si dát při půjčení dodávky pozor

  • Rezervujte si termín s dostatečným předstihem. (Stěhovací firmy a půjčovny dodávek bývají obvykle vytíženější ke konci měsíce, pokud tedy můžete, stěhujte se raději v první polovině měsíce.)
  • Stěhujete-li se z jednoho města do druhého a máte-li v plánu jet po dálnici, ujistěte se, že dodávka má dálniční známku.
  • Pokud se chystáte jet dokonce do zahraničí, zeptejte se pronajímatele, zda je to možné (zda se na cesty do zahraničí vztahuje pojištění apod.).
  • Nevíte, jak velkou dodávku na stěhování budete potřebovat? Poraďte se ve stěhovací firmě, kde mají zkušenosti. Obvykle jim stačí, když řeknete, jak velký byt budete stěhovat, případně jaké velké kusy nábytku vlastníte.
  • Po zapůjčení dodávky si vůz raději vyfoťte. To pro případ, abyste potom nemuseli složitě vysvětlovat, že škrábance na vozidle opravdu nevznikly vaší vinou.
  • Kromě půjčení dodávky firmy často nabízejí i zapůjčení rudlíku či kurtovacích popruhů. Zeptejte se předem, co vše si lze spolu s dodávkou půjčit.

Zaujalo vás půjčení dodávky? Poptejte je u nás

Related Posts

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34