Využijte spousty slev a výhod díky Senior Pasu

Využijte spousty slev a výhod díky Senior Pasu

Senior Pas vznikl jako projekt, který šetří peníze, nabízí mnoho akčních nabídek a skvělých příležitostí. Z této karty plné výhod se může těšit každý, kdo již dosáhl věku padesáti pěti let. Celý proces je velmi jednoduchý, jelikož postačí registrace, vyplnění a následné odeslání formuláře. Tyto tři kroky v budoucnu ušetří vaše finanční prostředky a navíc vám otevřou dveře ke spoustě nabídkám.

 

Kartu obdržíte bez poplatku a můžete ihned čerpat výhodné nabídky

Pokud ve svém volném čase rádi vyrazíte poznávat nová místa, relaxovat do přírody nebo do wellness centra, je pro vás Senior Pas trefou do černého.  Ke splnění podmínek pak jen stačí překročit věkovou hranici padesáti pěti let a být občanem České republiky. Registrace je zdarma, a díky tomu můžete kartu využívat jen tak často, jak uznáte sami za vhodné.

 

Kde lze kartu použít

Poskytovatelé slev většinou své zákazníky sami o této možnosti informují. Pokud si ovšem nejste jisti, jaké slevy a výhody se nacházejí ve vašem nejbližším okolí, můžete použít mapu na stránkách www.seniorpasy.cz. Zde zadáte svůj kraj, případně jiný, kam byste rádi vyrazili na dovolenou. Následně se načte rejstřík, který obsahuje veškeré výhodné nabídky a to od možností cestování, módy, gastronomických zážitků, sportu, zdraví, krásy, až po elektronické obchody nebo potraviny. Nachází se zde také informace týkající se zvoleného místa, jako je specifikace slevy nebo akce, webové stránky a adresa.

 

Rady a tipy

Pravidelně vychází také stejnojmenný časopis, který informuje čtenáře a držitele Senior Pasu o nových poskytovatelích služeb. Kromě toho je časopis plný praktických rada a tipů na výlety. Pokud se tedy rozhodnete vyrazit na cenově výhodný zájezd nebo si užít jiné potěšení, postačí vám Senior Pas a občanský průkaz, kterým se můžete identifikovat, pokud to bude vyžadovat poskytovatel slevy.

Senior pas je doporučen všem seniorům, kteří rádi žijí aktivně. Ať už vás lákají svižnější sporty nebo jen romantická ochutnávka jídla, každý si zde najde své.

 

Marie Horňáčková o Senior pas řekla:

Senior pasy se těší velké oblibě. Ročně se do programu připojí cca 45 000 nových seniorů. V Česku má služba 346 161 držitelů karet, z čeho jen na Jižní Moravě to je 158 844 aktivních uživatelů.

Related Posts

Zadejte hledané slovo