Stěhování Malhostovice

 

Naše nabídka zahrnuje širokou řadu služeb

  • Drobné stěhování – nezáleží na tom, zda potřebujete přemístit několik krabic nebo třeba pračku, náš tým zkušených pracovníků je připraven vám pomoci.
  • Stěhování bytů – při stěhování bytu si dejte naše profesionály, kteří zajistí, že vše proběhne rychle a bezpečně.
  • Stěhování firem – máme zkušenosti s přesunem kanceláří a veškerého firemního vybavení.
  • Stěhování klavírů a pian – vyžaduje zvláštní péči a naši odborníci na to mají know-how.
  • Stěhování těžkých břemen – ty zvládáme s lehkostí díky naší specializované technice.
  • Vyklízení objektů – pomůžeme vám s vyklízením starého nábytku a nepotřebných věcí a zajistíme jejich odvoz do sběrného dvora.
  • Stěhování do a ze zahraničí – pokud potřebujete přesunout svůj majetek ze zahraničí do Malhostovic nebo naopak, postaráme se o to.

 

Kompletní servis pro občany Malhostovic

Díky naší dlouholeté praxi jsme schopni poskytnout celou řadu doplňkových služeb. Od balení, demontáže a montáže nábytku, dočasného skladování vašeho majetku, malování interiérů, odvozu suti, instalace a likvidace výstavních expozic až po službu nákladní taxi.

Náš tým zkušených profesionálů je připraven splnit všechny vaše potřeby a zajistit tak bezpečný a hladký přesun. Kontaktujte nás, připravíme vám cenovou kalkulaci a vše za vás naplánujeme. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34