Stěhování Blansko

Čeká vás stěhování a máte z toho zlé sny? To rozhodně nemusíte. I stěhování může být zábava. Jsme společnost STANĚK STĚHOVÁNÍ a naším cílem je zpříjemnit a ulehčit lidem práci a starosti se stěhováním. Víme moc dobře, jak složité může být někdy zorganizovat a fyzicky přemístit třeba jen věci z jednoho pokoje. My si ale umíme poradit i s celými byty, domy nebo třeba firmami. Rádi vás přestěhujeme i v Blansku.

 

Stěhování bez omezení? Jsme jednička na stěhování v Blansku

Počet místností, číslo patra, ale ani celé sklady nebo provozovny a výrobny pro nás nejsou žádným problémem. Oslovit nás tak můžete ve chvíli, kdy potřebujte přestěhovat jen několik osobních věcí, nebo třeba květiny, věci ze sklepa či z půdy. Poradíme si s dílnou nebo garáží. Umíme stěhovat velké a cenné předměty, hudební nástroje i těžké trezory.

 

Bojíte se o svůj nábytek?

S námi se bát nemusíme. Jsme profesionálové a rozumíme i nábytku. Ten na cestu dokonale zabezpečíme, případně demontujeme a na místě opět složíme. Můžete se stěhovat i se svou kuchyňskou linkou, obývací stěnou, postelemi nebo starožitnými kousky. Nábytek vám přestěhujeme v Blansku i kdekoliv jinde.

 

Stěhování zahrnuje i vyklízení a skladování

Pokud potřebujete některé prostory v Blansku vyklidit nebo na jakoukoli dobu něco uskladnit, jsme tu pro vás. Pokud chcete například rekonstruovat a vybavení domu nemáte kam dát, pomůžeme vám s tím. Poskytujeme pronájem bezpečných skladovacích kontejnerů, do kterých budete mít přístup jen vy. Cokoli a kdykoli si tam můžete uložit či vyzvednout.

 

Stěhování do zahraničí?

Neomezujeme se jen na stěhování v Blansku, naše služby můžete využít po celé republice a stěhovat se kamkoli do zemí nebo ze zemí Evropy. Fungujeme i jako chytré nákladní taxi – pomůžeme přepravit rychle a kdykoli objemnou zásilku z obchodu, aniž byste museli dlouho a komplikovaně řešit svozové termíny.

Naše služby jsou rozmanité a především flexibilní. Snažíme se vyjít svým klientům co nejvíce vstříc a stěhování nastavujeme vždy na míru jejich konkrétním možnostem a potřebám.

 

Máte zájem? Poptejte nás!

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34