Odvoz nábytku

Stěhování rozhodně nemusí být stresovou situací. A je jedno, jestli se stěhujete z bytu, z domu, nebo stěhujete celou kancelář či průmyslový objekt. Stresu se totiž vyvarujete, když se spolehnete na odborníky ze společnosti Staněk stěhování. Poradíme si s jakýmkoli stěhováním a zařídí i samostatný odvoz nábytku.

 

Složitost odvozu nábytku

Nábytek patří mezi zvlášť náročné prvky pro odvoz. Složitost stěhování nábytku ovlivňuje řada faktorů, především jeho velikost, váha, materiál. V neposlední řadě také prostory odkud se stěhuje a kam se umisťuje. Řada nábytku byla složena až v místnosti, a proto je její vystěhovaní limitováno šířkou vstupních otvorů (dveře, okna nebo balkon) nebo možností jeho demontáže.

Odvoz nábytku pro Brno

Firma Staněk stěhování díky opravdu dlouholetým zkušenostem nabízí profesionální přístup každému zákazníkovi a jeho – klidně i atypickým – požadavkům. Odvoz nábytku jako služba je poskytována po celé republice, rychlé a profi služby si tak jednoduše zajistíte i pro Brno a okolí. Odvoz nábytku vyžaduje vysokou míru pečlivosti, proto jsou jednotlivé části důkladně baleny a opatřeny prvky, které brání jejich poškození – poškrábání i zašpinění.

 

Důkladné zabezpečení a ošetření nábytku

Skříně jsou stěhovací firmou vyprázdněny, poličky vyndány nebo zajištěny. Velké kusy nábytku jsou demontovány nebo speciální technikou přemístěny k naložení. Odvoz nábytku se týká i složitých dvojlůžkových postelí, gaučů a pohovek. Se všemi kousky nábytku je zacházeno velmi pečlivě, jako by byly uměleckým skvostem.

Převoz nebo uskladnění

Stěhování a odvoz nábytku je poskytováno v jakékoli lokalitě – když se stěhujete, je zajištěn převoz nebo přemístění nábytků z jednoho místa na druhé a zpět. Pokud chcete nábytek dlouhodobě nebo dočasně uskladnit, je možné využít i praktické a bezpečné uložení v kontejnerech.  

 

Stěhování a odvoz nábytku patří mezi nejsložitější a fyzicky nejnamáhavější části při stěhování. Také při nich vznikají při neprofesionální péči největší majetkové škody. Vyvarujte se zbytečným nákladům a dřině, se kterou vám rádi pomohou zkušení stěhováci. Odvoz nábytku svěřte firmě Stěhování Staněk.

 

Máte zájem?

Nezávazně nás poptejte >>

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34