Nejlepší pomůcka na stěhování nábytku? Známe je všechny

Nejlepší pomůcka na stěhování nábytku? Známe je všechny

Pokud jste se rozhodli opustit svůj starý domov a přestěhovat se do nového nebo si jen přejete oživit váš starý byt, dříve či později bude třeba přestěhovat také nábytek. Ať už se jedná o velké masivní vybavení bytu nebo jen drobné skříňky, zaručeně oceníte pár malých pomocníků, kteří vám námahu usnadní.

 

Těžkou váhu přeneste na rudl

Na stěhování těžkých předmětů vám velmi dobře poslouží rudl. Díky této jednoduché konstrukci na dvou kolech můžete přesouvat nábytek velmi jednoduše. Stačí jen plošinu rudlu vsunout pod spodní stěnu stěhovaného předmětu, sklopit rudl a dále s pomocí koleček odstěhovat nábytek tam, kam potřebujete. Výhoda této pomůcky je také skladnost, takže jej po stěhování uklidíte do komory, kde zabere minimum místa.

 

Stěhovací vozíky  

Podobnou službu pro vás udělají také stěhovací vozíky, které jsou provedeny jako rovná plošina s několika koly vespod. Díky tomu lze pohodlně převézt těžší kusy nábytku nebo i drobnější těžké předměty bez zbytečné námahy a poškození podlahy.

Existují i větší pomůcky ke stěhování

Existují i větší pomůcky ke stěhování

Palety z různých materiálů a protiskluzové podložky

Při stěhování se také ideálně snažíme snížit riziko možného poškození nábytku a ostatních předmětů. Právě k tomu účelu lze využít palety, ať už dřevěné nebo plastové. Stejně dobrým pomocníkem je také protiskluzová podložka, která v případě menšího nákladu zaručí, že se nábytek nebude ve voze nebo vozíku přesouvat a opět se tak sníží míra poškození na nulu nebo minimum.

 

Nezapomeňte na pružné upínače

Jestliže jste se rozhodli ke stěhování využít svůj tažný vozík, určitě nezapomeňte předměty pořádně zajistit. Právě kvůli tomu je vhodné mít v zásobě pár pružných upínačů, které vám pomohou s ochranou nábytku a zajistí snadný převoz bez komplikací.

 

Zásoba krabic

Myslete také na hromady drobných věcí, které vyjmete z úložných prostor a bude je třeba přesunout do nového bydlení. Abyste se vyhnuli nepraktickému balení do tašek, neopomeňte si obstarat krabice. Díky nim přehledně rozdělíte všechny předměty, a pokud si krabice písemně označíte, bude snazší také následné vybalování.

 

Nemáte potřebné vybavení? Nevadí! Oslovte nás a my se o stěhování postaráme.

Related Posts

Zadejte hledané slovo