Nabídka práce: řidič sk. B na dopravu a stěhování

Rozšiřujeme tým a hledáme nového řidiče skupiny B na dopravu a stěhování.

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • slušné chování a jednání se zákazníky, samostatnost.

Náplň práce:

  • stěhovací práce.

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • odměny a bonusy

V případě zájmu se ozvěte na telefon 604889899

Related Posts

Zadejte hledané slovo

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34