Malování bytů v Brně

Nelíbí se vám tmavé kouty, odřené a špinavé zdi a díry po obrázcích? Říkáte si, že je nejvyšší čas vymalovat? Ano! Malování pokojů, bytů a domů je možné v podstatě kdykoli během roku, ale během teplejších měsíců barva lépe schne. Malování je však poměrně náročná činnost. Je lépe ji udělat sám nebo svěřit odborníkům?

Když malovat, tak všechno

Určitě je lepší pustit se do malování celého objektu, než jednotlivých místností zvlášť v průběhu roku. Ušetříte si tak spoustu času s přípravou a úklidem, který byste museli absolvovat pokaždé. Příprava před malováním je velmi důležitá, obnáší vystěhování nebo pečlivé zakrytí nábytku, oken, dveří a zásuvek. Dále očištění stěn od prachu, plísní, mastnoty, případně odstranění vrstvy staré barvy a ošetření stěn penetrací. Nelze zapomínat také na opravení děr a různých vad, aby stěny byly dokonale rovné a hladké. Už toto jsou činnosti, které lépe zvládne profesionál než běžný amatér.

Malování je věda

I samotné malování pak není věc, kterou lze odbýt. Má určitá pravidla, která je třeba dodržovat, předně tedy zajistit požadovanou barvu, vhodnou do konkrétního prostředí. Barva musí mít požadované vlastností, být stálá, dostatečně hustá a vhodná do interiérů. Její nanášení na připravené stěny začíná u detailů pokoje, tedy kolem zásuvek, vypínačů, rámů oken a po obvodech stěn. K rovnoměrnému nanášení barvy na větší plochy je vhodné použít váleček nebo nástřik.

Profesionálové zvládnou výmalbu hravě

Odbornost má své výhody

Podle potřeby a podle náročného zakrytí původního podkladu se pak nanáší ještě jedna případně i dvě vrstvy. Malování je činnost, která zabere spoustu času a jejíž opravdu kvalitní výsledek vám může zabezpečit pouze odborná firma. Profesionální malíře najdete jistě ve svém okolí. Tedy například firma pro malování bytů v Brně zajistí kompletní přípravu před malováním, úpravu zdí, malování i složitějších prvků a motivů, také zabezpečí perfektní prostředí, které bude mít vyhovující teplotu i vlhkost, při které barva výborně schne. Samozřejmostí je pak dokonalý úklid po práci.

Máte zájem o profesionální vymalování bytu či kanceláře v Brně?

Kontaktujte nás, poskytneme vám nejlepší cenu!

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34