Koronavirus vs. stěhování – jak postupovat, aby vše proběhlo hladce?

Koronavirus vs. stěhování – jak postupovat, aby vše proběhlo hladce?

Koronavirus vs. stěhování – jak postupovat, aby vše proběhlo hladce?

Pandemie koronaviru nepředstavuje překážku ve stěhování, stěhovat se můžete klidně i během lockdownu – jedinou výjimkou byl celostátní lockdown, který platil na začátku roku 2020. Avšak i když zrovna žádná omezení nepanují, tak i přesto je během stěhování potřeba dodržovat zvýšená hygienická opatření, abyste nevystavili riziku nákazy nejenom sebe, ale i stěhovací tým. Poradíme vám, jak se bez potíží přestěhovat během koronaviru. 

Najděte si zodpovědnou stěhovací firmu 

Z pohledu zákazníka začíná vše už u výběru seriózní a profesionální stěhovací firmy, která bere všechna zdravotní rizika spjatá s koronavirem zodpovědně a plně dbá na dodržování prevence. Více než kdy jindy se tedy vyplatí svěřit svou důvěru opravdu odpovědné a spolehlivé stěhovací firmě! Třeba právě nám.  

Co dodržovat, aby koronavirus neměl šanci? 

Při balení a přípravě věcí k přestěhování myslete na to, abyste si během kontaktu s nimi pravidelně dezinfikovali ruce. Stejně tak se před příjezdem stěhováků snažte očistit všechna místa, s nimiž jste v poslední době přišli bezprostředně do styku – řeč je zejména o klikách. Rovněž nezapomeňte vyvětrat

Ačkoliv bývá zvykem, že si lidé přivolávají na balení pomoc z rodinného kruhu či přátele, tak v současné době se toto příliš nedoporučuje. Poslední radou pro vás budiž, že pokud se stěhujete do nájemního bydlení, tak je dobré po příjezdu na místo taktéž nejprve provést pečlivou dezinfekci. 

Jak by ideálně mělo vypadat stěhování z pohledu stěhovací firmy? 

Vzhledem k tomu, že se během stěhování nelze vyhnout práci v uzavřených prostorech, tak základem jsou nasazené respirátory (či roušky) u všech pracovníků, a v ideálním případě i rukavice. Dalším nezbytným pomocníkem pro bezpečné stěhování je i v tomto případě dezinfekce, pomocí níž by stěhováci měli pravidelně čistit nákladový prostor a kabinu stěhovacího vozu. 

Mezi další pravidla, jež by měla seriózní stěhovací firma dodržovat, patří respektování dostatečných rozestupů a dohled nad zdravotním stavem všech zaměstnanců. Pokud to není nezbytně nutné, tak by zároveň svým zákazníkům neměla umožňovat spolujízdy, aby se snížilo riziko šance přenosu koronaviru na minimum. 

Related Posts

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34