Jak ušetřit za nákupy? Vyzkoušejte cashback

Jak ušetřit za nákupy? Vyzkoušejte cashback

Jistě znáte nejrůznější porovnávače cen (Heureka.cz či Zboží.cz) a myslíte si, že díky nim ušetříte spoustu peněz. My vám ukážeme zcela nový způsob, jak šetřit peníze při online nákupech. Ukážeme vám, jak funguje služba cashback. Brzy se váš účet začne plnit odměnami za nakupování.

Cashback si oblíbili prodejci i zákazníci

Služba cashback je výhodná pro prodávajícího i zákazníka. Prodejcům zajišťuje příliv velkého množství zákazníků, a proto jsou ochotní odměnit zprostředkovatele za přivedené návštěvníka. Služba cashback si ale nenechává odměny jen pro sebe. Rozdělí je zpět mezi zákazníky, kteří jejím prostřednictvím nakoupili. Z každého vašeho nákupu, dostanete určitou částku zpět.

Jak služba cashback funguje

Je to velmi jednoduché. Cashback sdružují tisíce různých obchodů. Jakmile si vyberete zboží, zkontrolujete si, jestli je dodavatel členem služby cashback. Pokud ano, přihlásíte se přes rozhraní cashbacku a ihned vidíte, kolik procent dostanete zpět. Vyberete zboží a vše vyplníte stejně jako obvykle. Po dokončení transakce se na vašem cashback účtu objeví odměna za váš nákup. Služba cashback vám vrátí až desítky procent z vašich nákupů. Kdykoliv budete chtít, vyberete si odměny z vašeho účtu. Převod finančních prostředků je po podání žádosti o výplatu téměř okamžitý. Zkrátka nakoupíte a dostanete zaplaceno za váš nákup.

Tipli ukázka cashbacku

Tipli ukázka cashbacku

Levnější nakupování pomocí cashback v bodech

  • Cashback vám dává možnost, jak šetřit peníze při každé vaší objednávce.
  • Jednoduché získání odměny
  • Úspora desítky procent z každého nákupu
  • Rychlá výplata
  • Tisíce obchodníků k dispozici
  • Srovnání cashbackových portálů naleznete ZDE

Jiří Jirásek ze společnosti Tipli.cz o cashbacku řekl

Cashback je princip, při kterém člověk, který nakupuje zboží nebo služby na internetu, dostane část peněz ze svého nákupu zpět, přičemž množství peněz závisí vždy na jednotlivých obchodech, které cashback nabízí. Obecně se pohybuje od 1 až do 30 % z hodnoty nákupu bez daně. Dle našich statistik vyplývá, že průměrně nakupující člověk dokáže díky cashbacku ušetřit okolo 1500 Kč každý rok.

Princip cashbacku spočívá v tom, že si uživatel vytvoří účet na cashbackovém portále (Tipli.cz), proklikne se do některého z nabídky stovek obchodů, nakoupí a poté je mu připsán cashback. Vše to stojí na bázi affiliate marketingu, což je druh marketingu, ve kterém eshopy vyplácejí partnerům (cashbackům) část peněz z objednávky uživatele za přivedení do obchodu (proklik přes cashback portál). My většinu provize za přivedení nakupujícího do obchodu dáváme uživateli a část si necháme pro běžný provoz.

Related Posts

Zadejte hledané slovo