Jak se texaská kovbojka Jennifer z Války stěhováků dostala do branže a jak žije dnes??

Jak se texaská kovbojka Jennifer z Války stěhováků dostala do branže a jak žije dnes??

Originální a zvláště složité úkoly zpravidla vydělávají více peněz. To si uvědomovali také dopravci z Války stěhováků, kteří udělají cokoliv proto, aby přemístili nejšílenější objekty z bodu A do bodu B. Mezi soutěžícími ve známé reality show byla také Jennifer Brennan, které se říkalo texas cowgirl. Ta se pořadem proslavila, přesto se rozhodla zůstat v branži. Toto jste o ní ale určitě nevěděli.

Začalo to láskou ke zvířatům

Jennifer vyrůstala se svou rodinou na farmě. Jako dítě musela rodičům pomáhat a leccos se o fungování rodinného podnikání dozvěděla. Možná že právě tato zkušenost jí naučila oddání pro věc a vytrvalosti, zkrátka dovednostem, které zúročila ve svém dalším podnikání.

Od malička byla v kontaktu se zvířaty, ty zkrátka milovala. Zvláštní místo v jejím srdci pak zaujímaly koně. Právě koním vděčí za svůj úspěšný byznys. Zprvu se totiž začala živit převážením koní po státech. Později k tomu přidala další zvířata, jako třeba kozy, ovce a časem si vybudovala silnou kooperační síť.

Převeze cokoliv

Fanoušci reality show Válka stěhováků si mohli povšimnout, že Jennifer patřila k nejtalentovanějším stěhovákům ve skupině. Převeze skutečně cokoliv od koní, přes exotická zvířata až po milionová auta. To vše v solidním čase a bez poškození.

Matka samoživitelka, které ostatní vždy hádají méně let

Po odvysílání reality show se Jennifer stala celebritou. Následně se objevila ještě v dalších pořadech, jako třeba Shipper a další. Následně se ale odmlčela a aktivní nebyla ani na sítích. Není se také čemu divit. Jennifer je máma dvou dětí a starat se o rodinu, byznys a ještě PR je určitě složité. Zvláště pak, nemá-li stálého partnera, se kterým by se o péči o děti dělila.

Jennifer letos v únoru oslavila své 52. narozeniny a málokdo by jí tenhle věk skutečně hádal. Střípky ze svého úspěšného života sdílí také na sociálních sítích, ne však s kdekým. Na Instagramu má necelých 14 tisíc sledujících, její příspěvky jsou však soukromé a pečlivě si vybírá, komu přístup na svůj profil dovolí.

Related Posts

Zadejte hledané slovo


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/widgets/widgets.php on line 23

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/18347/virtual) in /data/web/virtuals/18347/virtual/www/wp-content/plugins/moveco-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 34