Celostátní česká služba – vše přehledně na jednom místě

Celostátní česká služba – vše přehledně na jednom místě

Marně něco hledáte a nemůžete to najít? Chcete ověřené služby a řemeslníky, kteří vám zaručeně pomohou? Potřebujete právní pomoc a neorientujete se v nepřehledném množství právních kanceláří? Chcete sjednat stavební spoření nebo důchodové připojištění? Nebo si jen chcete vyhledat zaručené a pravdivé informace? Tak jste tady správně! Celostátní česká služba totiž nabízí toto a mnohem víc. Co to tedy celostátní česká služba je, pro koho je určená a jaké má výhody? Dozvíte se v následujícím článku.

Co je to celostátní česká služba

Zmíněná služba není ničím jiným než přehledně uspořádaným rádcem pro všechny vaše problémy. Zaměřuje se na zprostředkování nejrůznějších služeb a poskytování informací, které jsou v dnešním světě zahlceným informacemi málo a špatně dohledatelné. Pokud tedy například hledáte řemeslníka, služba vám pomůže najít toho nejkvalitnějšího a nejspolehlivějšího. Navíc vám z užívání služby plyne výhoda v podobě slevy na vybrané služby. Služby jsou rozděleny do 6 sektorů, podle typu poskytované služby. Služba nabízí tyto (a další) služby:

1)Zprostředkování služeb

Pokud hledáte kvalitního řemeslníka, opraváře domácích spotřebičů nebo zahradnické služby pro svůj dům, jste na správném místě. Služba vám vše bez problémů zprostředkuje, poradí vám, a ještě vám k tomu přihodí slevu na danou službu.

  • Malířské práce
  • Stavební práce
  • Stěhovací služby
  • Opravy domácích spotřebičů
  • Elektrikář
  • Podlahářské práce
  • Zahradnické služby
  • Úklidové práce

2)Právní služby

Kdo z nás se vyzná ve složitých právnických obratech, nebo dokáže sestavit právně odbornou smlouvu? Od toho vám Celostátní česká služba nabízí i právnickou pomoc. Rady, konzultace nebo upozornění na některé aspekty ve smlouvě se vám budou určitě hodit. Nabízí zprostředkování služeb v oblasti práva občanského, rodinného, práv nemovitostí nebo práva pracovního.

3)Informační služby

Kdy jede vlak, od kdy je otevřeno v supermarketu nebo kde se nejlevněji najíst? Se všemi důležitými informacemi vám poradí.

4)Finanční služby

Všichni známe velké bankovní domy, u nich však pojištění nebo spoření nemusí být nejvýhodnější na trhu. Se zřízením nejvýhodnějšího penzijního připojištění, stavebního spoření nebo založením bankovního účtu a dalšími finančními službami se také neváhejte obrátit na naši službu.

5)Úspory v domácnosti

V této oblasti vám poradí zejména s výběrem dodavatele energií přesně vám na míru nebo s kontrolou smluv tak, abyste zbytečně nepřicházeli o peníze.

6)Realitní služby

Ať už uvažujete nad koupí nebo prodejem nemovitosti, nebojte se obrátit na službu. Poradenství, znalecký posudek nebo dokonce energetický průkaz nemovitosti – se vším vám poradí proškolení odborníci.

Služba vám jednoduše pomůže se vším ohledně vašeho domu, vašeho majetku a slouží především k usnadnění každodenního života.

Pro koho je služba určena?

Služba je vlastně určena pro všechny, kteří hledají uceleně organizované informace. Především je však vhodná pro seniory, kteří se na internetu tolik neorientují. Přece jen neskutečné množství nedůležitých informací zastiňuje ty důležité – a právě ty služba najde a zprostředkuje. Vše přehledně a stručně na jednom místě. Co hledáte, to zde naleznete.

Jak si můžu službu sjednat?

Služba funguje skrze klientskou kartu. Službu samotnou si však musíte aktivovat na pobočce a to jednoduše proto, abyste rozuměli všemu, co služba. Navíc vám proškolený pracovník vše vysvětlí a zodpoví všechny vaše případné dotazy.

Pokud se chcete o službě informovat více předtím, než si ji sjednáte, není nic jednoduššího než zavolat na telefonní číslo 511 440 540.

Related Posts

Zadejte hledané slovo